Pobierz adobe flash player
Kontakt
Kancelaria SGB

Sekretariat czynny w godzinach
od 8.30 do 16.00

Tel./fax (012) 421-38-08

ul. Kielecka 29B
31-523 Kraków

Zespół

ogardulska

Olga Gardulska


Adwokat, partner w spółce, studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w roku 2004. W 2002 roku ukończyła Szkołę Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Jagiellońskim WPiA z zakresu praktycznego wykonywania zawodu. Zajmuje się doradztwem prawnym dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych w zakresie prawa gospodarczego (prawa umów), prawa pracy i prawa transportowego. Od 2012 roku wpisana na listę stałych mediatorów Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. W 2015 roku ukończyła również ICC Arbitration and ADR Training Programme prowadzony przez Uniwersytet Jagielloński pod patronatem Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Międzynarodowej Izby Handlowej (ICC). Obsługuje klientów również w języku angielskim, zna język niemiecki i francuski.tbacewicz

Tomasz Bacewicz


Adwokat, doradca podatkowy, partner w spółce, studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończył w roku 2002. Specjalizuje się w prawie handlowym oraz podatkowym. Zajmuje się doradztwem prawnym dla podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, handlowego i podatkowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego świadczonego na rzecz przedsiębiorców zagranicznych. Reprezentuje klientów przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Prowadzi obsługę również w języku angielskim.akolibska

Aleksandra Kolibska - Foremniak


Adwokat, partner w spółce, studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w roku 2010. W 2011 roku ukończyła Studia  Podyplomowe  Prawa  Bankowego  na  Uniwersytecie  Jagiellońskim  zorganizowane  przy  współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. W ramach stypendium Erasmus studiowała na Wydziale Prawa Universidad de Castilla La Mancha w Ciudad Real w Hiszpanii. Odbyła również staż w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Madrycie. Zajmuje się doradztwem prawnym dla podmiotów gospodarczych  i klientów indywidualnych w zakresie prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego.nzemanek

Nadia Zemanek


Doradca podatkowy, studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w 2005 roku. W roku 2007 ukończyła Studia Podyplomowe Rachunkowości i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym. W ramach stypendium Erasmus studiowała na Wydziale Prawa Ernst - Moritz - Arndt - Universität w Greifswald w Niemczech. Po ukończeniu Szkoły Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2004 roku odbyła staż w Knarr & Knopp Zimmer Mueller Kanzlei w Darmstadt w Niemczech. W latach 2005 - 2008 pracownik Urzędu Kontroli Skarbowej w Krakowie, w latach 2008 - 2016/2017 pracownik KPMG Tax M. Michna sp.k. Zajmuje się doradztwem dla podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych.

 nwabik

Natalia Wabik


Adwokat współpracujący z kancelarią, studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w 2012 roku. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu ochrony środowiska w prawie Unii Europejskiej i w prawie polskim. Zajmuje się doradztwem prawnym dla podmiotów gospodarczych, organizacji społecznych oraz klientów indywidualnych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego oraz sprawami związanymi z windykacją należności.
Damian Gronowski


Adwokat współpracujący z kancelarią, studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończył w 2014 roku. Zajmuje się doradztwem dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych, jak również w zakresie prawa handlowego i administracyjnego.
Katarzyna Apanowicz


Adwokat współpracujący z kancelarią, w roku 2014 ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Udzielała porad prawnych w ramach Sekcji Prawa Pracy Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku akademickim 2012/2013. W roku 2016/2017 uczęszczała na studnia podyplomowe na kierunku Doradztwo Podatkowe na Uniwersytecie Ekonomicznym. Zajmuje się doradztwem prawnym dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z zakresu prawa cywilnego, handlowego i podatkowego. 
Marta Listwan


Aplikantka adwokacka, studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w 2018 roku. Doświadczenie zdobywała udzielając porad prawnych w ramach Sekcji Prawa Pracy Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku akademickim 2017/2018. Zajmuje się doradztwem prawnym dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z zakresu prawa cywilnego, jak również z zakresu prawa pracy.
Michał Markowski


Aplikant adwokacki, studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończył w 2019 roku. Aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej rozpoczął w 2021 roku. Zajmuje się doradztwem prawnym dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, w  szczególności w materii funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych jak również prawa karnego.
Klaudia Zięba


Asystent prawny, ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2021 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z krakowską Kancelarią Notarialną, a następnie udzielając porad prawnych w ramach Sekcji Prawa Pracy Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczyła w wielu szkoleniach oraz konferencjach z zakresu prawa pracy oraz prawa handlowego, w tym w szczególności była uczestnikiem X oraz XI edycji Akademii Spółek Kapitałowych. Obecnie zdobywa doświadczenie w kancelarii poprzez bieżącą obsługę klientów w zakresie prawa gospodarczego oraz prawa pracy. Zna język angielski oraz norweski. 
Filip Schenk


Prawnik, studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończył w 2020 roku. Zajmuje się doradztwem prawnym dla podmiotów gospodarczych.