Kariera

Tworzymy zespół prawników ukierunkowany na obsługę przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, których wiedza zawodowa, lub jej planowany rozwój, wpisuje się w specjalistyczny profil naszej kancelarii. Poniżej przedstawiamy informacje o bieżących procesach rekrutacyjnych.

Studentów czwartego i piątego roku zapraszamy na miesięczne praktyki. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres:

a.kolibska@sgbkancelaria.pl.

SGB Gardulska, Bacewicz i partnerzy – adwokaci i doradca podatkowy poszukuje osoby na stanowisko prawnika lub aplikanta adwokackiego do współpracy przy obsłudze podmiotów gospodarczych.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i opiniowanie projektów umów,
  • udzielanie porad i konsultacji prawnych Klientom kancelarii,
  • analiza przepisów i orzecznictwa dotyczących wybranych zagadnień z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego,
  • sporządzanie projektów pism procesowych i pozasądowych,
  • sporządzanie projektów opinii prawnych,
  • uczestnictwo w audytach prawnych,
  • reprezentowanie Klientów kancelarii przed sądami i organami administracji publicznej.

Wymagania:

  • aplikacja adwokacka w toku albo ukończone studia prawnicze,
  • sumienność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • objęcie patronatem w przypadku rozpoczęcia aplikacji adwokackiej,
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego) oraz listu motywacyjnego drogą mailową na adres:

a.kolibska@sgbkancelaria.pl

Scroll to Top